Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Електроінструмент Makita. Як не купити підробку

Електроінструмент Makita. Як не купити підробку

Електроінструмент Makita

Сьогодні ринок електроінструментів достатньо переповнений підробленим товаром, тому при виборі потрібно бути досить уважним. Досвідчені майстри використовують, в основному, електроінструмент відомих виробників, таких як японська компанія Makita.

Makita – один з найбільших виробників електроінструменту у світі, випускає понад 350 типів інструментів та понад 4500 аксесуарів до них. Але важливо бути впевненим в оригінальності товару, щоб випадково не купити під фальсифікат.

Як не натрапити на підробку при виборі електроінструменту Makita?

Щоб не натрапити на підробку обов’язково врахуйте 3 основних фактори, а саме:

  1. Купуйте електроінструмент Makita виключно в офіційних дилерів;
  2. Перевірте наявність фірмового гарантійного талона, який дає право на обслуговування в офіційних сервісних центрах. З таким талоном ви зареєструєте розширену гарантію на офіційному сайті Макіта Україна;
  3. Компанія Makita Ukraine не рекомендує купувати електроінструмент у так званих «Чорних інтернет-магазинах», які продають інструмент Макіта, оновлений список тут.
Гарантійний талон продукції Makita
Як визначити країну виробника Makita?

Самостійно визначити, в якій саме країні зробили ваш електроінструмент Makita дуже легко, достатньо подивитися на великі літери на корпусі біля серійного номера який відповідає конкретному заводу:
• E – Японія (Japan),
• D – Німеччина (Deutschland),
• R – Румунія (Romania),
• G – Велика Британія (GB),
• Y або К – Китай (China),
• А – США (USA)

Чи впливає країна-виробник на якість електроінструменту Makita?

Заводи фірми Makita побудовані в Японії, США, Китаї, Німеччині, Таїланді, Великій Британії, Румунії, Бразилії. Якість електроінструменту Макіта, що виготовляються на заводах, не залежить від країни-виробника, тому що вся продукція виробляється за загальноприйнятими стандартами компанії, за дотриманням яких ретельно стежать фахівці відділу технічного контролю. На сьогодні позначка «Made in China» вже давно не є показником низької якості продукції, а навпаки — свідченням цієї якості. Хіт продажів електроінструмент фірми Макіта, кутова шліфувальна машина (болгарка) Makita GA5030 виробляється в Румунії, а шуруповерт Макіта DF333D у Китаї.
MAKITA GA5030Makita DF333D

Підготовлено по матеріалах: https://makita.market/
Інтернет-магазин Makita.market входить в групу компаній «Ортек» і є офіційним дилером продукції ТМ Makita (Японія) в Україні, що підтверджено відповідним сертифікатом.

Сертифікат дилера Makita

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.