Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Макіта: від минулого до сьогодення

Макіта: від минулого до сьогодення

Макіта японський виробник інструменту

Історія Макіта розпочалася в Японії у 1915 році із виробництва та реалізації електродвигунів, трансформаторів, освітлювальної техніки. 1935 р. компанія дещо змінила профіль, перейшовши на виробництво та продаж суто електричних двигунів, почала їх експортувати.

Розвиток Макіта

Поворотним в історії бренду був 1958 рік – випуск першого товару – електрорубанка, пізніше штроборіза. 1970-ті стали періодом розквіту Makita. Попит породив пропозицію, зростання кількості користувачів електроінструменту зумовлювало налагодження науково-технічної бази, збільшення обсягів виробництва, постійний потік пропозицій новинок споживачу.

Вихід на міжнародний ринок розпочався зі створення дочірнього підприємства Makita U.S.A. в Сполучених штатах. В цей же період вперше представлений акумуляторний дриль Макіта, що було проривом на ринку електричного обладнання. На підставі цієї розробки вийшла лінійка 15 електроінструментів, які комплектуються однією універсальною акумуляторною батареєю та пристроєм для заряджання.

Макіта завод

Сторіччя компанії ознаменовано не лише випуском широкої лінійки інструменту високої якості, а й виходом 150 інструментів з акумулятором 18В! На даний час вони вирізняються найшвидшим часом зарядки батареї.

Makita ga5030 виробник Румунія

Makita сьогодні – це близько 40 дочірніх компаній, величезна науково-технічна база, 11 заводів у різних куточках планети. Вся продукція ретельно тестується, перевіряється, постійно запроваджуються новітні технічні рішення. Виробник Макіта слідує технічному прогресу та забезпечує належну якість та довговічність, унікальні ергономічні властивості довгі роки.

Позначки: