Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Makita GA5030 – Якість перевірена часом

Makita GA5030 – Якість перевірена часом

Болгарка Makita GA5030

Кутова шліфувальна машина MAKITA GA5030 створена на основі інноваційних технологій, дозволяє без особливих зусиль розрізати і шліфувати тверді матеріали, які не піддаються звичайним інструментам.

Makita GA5030: Характеристики

Makita GA5030 – достатньо легка та зручна в роботі. Модель не вражає наворотами та великою потужністю, які є в інших кутових шліфувальних машинах такої ж вартості, проте її величезний плюс – мала вага, в зборі не перевищує 1,8 кг.

Комплектація

За рахунок потужного двигуна в 720 Вт що дає 11 тисяч обертів на хвилину та живлення від мережі машина забезпечить вам тривалу та якісну роботу. Діаметр шліфувального круга в MAKITA GA5030 становить 115/125 мм.

В зібраному вигляді

Завдяки ергономічному дизайну, додаткової бічної прогумованої рукоятки й невеликим габаритам ви будете працювати інструментом надійно і впевнено. Для безпеки роботи пристрій оснащений блокуванням шпинделя і передбачено фіксацію кнопки включення для тривалої роботи.

Виробництво Румунія

Завдяки високій якості та відмінним експлуатаційним характеристикам болгарка Макіта GA5030 привертає увагу багатьох клієнтів нашого магазину.

Ярослав Вітер (Керівник відділу продажів інтернет магазину Makita.market)

Макіта GA5030 використовують для шліфувальних робіт по різним матеріалам, підходить для різання та зачищення поверхонь. Варто зазначити що це обладнання Макіта належить до класу побутових болгарок тому не варто її перенавантажувати при роботі.

Переваги:

Легка, маленька, зручна, відносно тиха, довгий провід.

Позначки:

1 коментар до “Makita GA5030 – Якість перевірена часом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.