Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » Siltek – якісні матеріали для будь-яких будівельних рішень

Siltek – якісні матеріали для будь-яких будівельних рішень

Siltek

Суміші та полімерні водно-дисперсійні продукти торгової марки Siltek, що входить до промислово-будівельної групи компаній «Ковальська», вирізняються якістю та різноманітністю.

Сілтек пропонує рішення для теплоізоляції, влаштування підлог, гідроізоляції, шпаклівки, штукатурки, декоративні штукатурки, суміші для кладки цегли та газоблоку, фарби, грунтівки, клейові суміші, монтажні піни та герметики. Як бачимо, детально розроблений асортимент продукції Siltek дозволяє вирішувати різноманітні завдання, що постають перед нам в ході будівництва.

Якісна сировина та контроль якості у власній лабораторії дозволяють Siltek утримуватись серед лідерів з виготовлення та продажу сухих сумішей. Продукція сертифікована, успішно пройшла випробування Укрметтестстандарту та екологічну сертифікацію.

Siltek завод

Зокрема будматеріали Сілтек відрізняється:

  • економічністю,
  • зручністю та простотою виконання робіт,
  • екологічністю,
  • точністю дозування компонентів,
  • низькими цінами,
  • дотриманням технологічного процесу та умов зберігання.

Купити будівельні суміші Siltek в Житомирі, Вінниці, Бердичеві та других населених пунктах Житомирської та Вінницької області можна в офіційного дилера заводу виробника компанії Ortek перейшовши за посиланням: https://ortek.ua/uk/budivelni-sumishi

ТОВ «Ортек» забезпечить своєчасну та оперативну доставку по Житомирському та Вінницькому регіоні в будь-якій кількості, також є можливість самовивозу зі складів в містах Вінниця, Житомир, Бердичів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.