Перейти до вмісту
Головна » Статті » Суспільство » Перехід на зимовий час 2021

Перехід на зимовий час 2021

Переведення годинника на літній час

Перехід на зимовий час в Україні припадає на останній тиждень жовтня. Дискусійні питання щодо доцільності переходу на літній-зимовий час тривають досі, проте цьогоріч він буде.

Перехід на зимовий час в Україні

Прийнято вважати, що переведення годинника на літній час допомагає зекономити електроенергію, адже довше користуються природним освітленням. Хоча, за підрахунками дослідників, економія складає менше ніж 0,5 %. Насправді перехід на зимовий час зумовлений лише зменшенням тривалості світлового дня, щоб зменшити використання штучного освітлення.

Точна дата переходу на зимовий час – ніч на останню неділю в жовтні, тобто у 2021 році 31.10 о 4 годині ранку годинники необхідно перевести на одну годину назад.

Спеціалісти у сфері охорони здоров’я наголошують – даний перехід є шкідливим не лише для фізичного, а й психологічного стану організму, що підтверджено відгуками пацієнтів. Європейський Союз поступово відмовляється від переходу на зимовий час. Схожий законопроєкт зареєстровано і в нашій державі, але переведення годинника не скасовано.

Коли переводять годинник в Україні в 2021 році?

Щорічно в останню неділю жовтня. Цьогоріч 31.10.2021, вранці о 4-00

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.