Перейти до вмісту
Головна » Статті » Дозвілля » Як цікаво та корисно провести вихідний

Як цікаво та корисно провести вихідний

Вихідні

Продуктивно працювати надважливо для сучасної людини, проте не менш важливо і ефективно відпочивати. Тут слід керуватися аксіомою, що зміна діяльності – кращий відпочинок. Успішно організувати вихідні, можна дотримуючись ряду правил.

Правила ефективного планування вихідного дня:

 • не працюйте – вихідний призначений для відпочинку, відмовтеся від основної роботи, хоча з розвитком цифрових технологій деякі роботодавці вимагають постійного перебування працівника на зв’язку на вирішення нагальних питань,
 • будьте активні фізично – будь-яка фізична активність позитивно впливає на роботу головного мозку, сприяє виробленню ендорфінів,
 • домашні справи зведіть до мінімуму,
 • маєте хобі – присвятіть вихідний йому,
 • проведіть час з рідними, друзями,
 • поїдьте в міні-подорож, на прогулянку.

Ідеї як провести вихідні

Пропонуємо перелік оригінальних рішень організації часу у вихідні, що допоможе відволіктися від буденності, наповнити себе енергією, підтримати цикардні ритми.

 1. Зустріч. Що може бути кращим, ніж гарно проведений час в компанії однодумців, рідних, друзів, близьких по духу людей.
 2. Влаштуйте фотосесію. Окрім приємного проведеного часу, зафіксуєте назавжди спогади про вихідний.
 3. Краще дізнайтеся про рідне місто. Відвідайте околицю міста, де рідко буваєте, завітайте до незнайомих закладів, знайдіть нові улюблені місця.
 4. Геокешинг. Приєднайтеся до квесту світового масштабу, у вашому місті, швидше за все є скарби заховані геокешерами, інструкції пошуку яких розміщені на сайті.
 5. Хенд мейд вироби. В епоху масового виробництва власноруч виготовлені речі особливо цінні, ви отримаєте не тільки унікальний виріб, а й цікаво проведений час. Змайструйте щось, зваріть домашнє мило, склейте листівку, виплавте свічку, – діапазон занять для вихідного широкий.
 6. Подорож. Поблизу багато цікавих природних об’єктів, історичних пам’яток, музеїв, садиб, де ви раніше не були. Відкрийте щось нове для себе у вихідний – подорожуй Україною.
 7. Садівництво. Влаштуйте клумбу, виростіть мікрогрін, посадіть кімнатні рослини, окрім нового заняття отримаєте естетичне задоволення.
 8. Благодійність. Маєте вільний час – допоможіть іншим. Часто вихідними влаштовують суботники, організовують дозвілля для сиріт чи інвалідів, залучають волонтерів до догляду за тваринами в притулку, – вибір за вами, головне – бажання.
 9. Кулінарний експеримент. Порадуйте себе та рідних у вихідний незвичною стравою, яку навряд чи приготували б у звичайному житті.
 10. Настільні ігри. Не граєте в шахи, шашки, настільний теніс? Вихідний – чудова нагода навчитися.

Цікавий вихідний не завжди потребує затрат часу, коштів. При бажанні безкоштовно можна влаштувати незабутній відпочинок, головне – ваша фантазія.

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.