Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Вогнестійкий сейф: особливості вибору

Вогнестійкий сейф: особливості вибору

Вогнестійкий сейф Griffon

Що відрізняє вогнестійкі сейфи, як вибрати потрібну модель?
Бажаєте захистити цінності та документи при можливій пожежі? Тоді зберігайте їх у надійному обладнанні – вогнестійкий сейф Griffon, він має спеціальну конструкцію, яка надійно захищена від впливу полум’я, витримуючи надвисокі температури.

Різновиди та класи захисту вогнестійких сейфів

Вогнетривка конструкція є надійним рішенням для безпеки документів, грошей та інших цінностей, що зберігаються в вогнестійких сейфах. Виділимо особливості таких моделей:

  1. Двустінний корпус із сталевих листів, між якими вогнетривкий захисний шар;
  2. Наявність термонаповнювача по периметру дверей (термострічка Basf);
Вогнестійкі сейфи Griffon - термострічка Basf

Вогнестійкий сейф має невисокий захист від злому, його ключова функція – захист цінностей від вогню. Конструкції оснащуються одним або двома замками не найвищого класу зламостійкості, стінки виконують із тонких сталевих листів, наповнюючи простір вогнетривким бетоном.

На ринку представлені сейфи вогнестійкого типу різних модифікацій. Є прості моделі невеликих габаритів, конструкції зі знімною полицею (переставляється по висоті), більш дорогі вогнезломостійкі моделі. На поверхню вогнетривких сейфів наносять порошкову фарбу.

Захисні характеристики сейфів визначаються класом вогнестійкості, що позначається цифрами та літерами. Цифри позначають час у хвилинах, протягом якого вогонь не завдасть шкоди вмісту сейфа. Літери – тип засобу зберігання та вмісту, що захищається від пожежі. Наприклад, вогнестійкий сейф класу LFS 30P під час пожежі забезпечить збереження паперових документів протягом 30 хвилин.

Які фактори враховувати, обираючи вогнестійкий сейф?

Вогнестійкий сейф Griffon оснащується різними видами замків, залежно від моделі:

  • механічний кодовий;
  • ключовий;
  • електронний кодовий;
  • комбінований.

При виборі моделі потрібно орієнтуватися на тип замку, клас вогнестійкості (вказано на шильді), габарити конструкції (зовнішні та внутрішні), об’єм, вагу виробу та інші параметри – дізнатись детальніше можна в статті “Як вибрати сейф”.

Вогнестійкий сейф - клас вогнестійкості

Потрібно відразу визначитися з місцем та способом встановлення вогнестійкого сейфа. Більшість моделей передбачають можливість кріплення виробів до підлоги (анкерами). До переваг вогнетривких конструкцій можна віднести надійний захист при пожежі, досить високу міцність (без спеціальних інструментів розкрити виріб не вийде). Вибір вогнестійких сейфів Griffon в інтернет магазині PRO-S.COM.UA досить великий, тому ви легко знайдете відповідну модель для вирішення своїх завдань перейшовши за посиланням: https://pro-s.com.ua/vognestiyki-seyfy

Що означає клас LFS 30P?

LFS 30P – буквальне розшифрування – легкий вогнестійкий сейф при температурі протягом 30 хвилин для термочутливого паперу з межею в 170 C.

При якій температурі проводиться випробування вогнестіких сейфів?

Як правило, температура у звичайному офісі або будинку при пожежі приблизно 800 C, тому реальний час захисту перевищуватиме заявлене., т.к. температура під час випробувань піднімається до 1100 C.

При якій температурі відбувається самозаймання грошових купюр?

Температура самозаймання паперу – 230 градусів (або 451 за Фаренгейтом), відповідно загоряння грошей відбувається при температурі 230 градусів.