Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » Колорування фарби в кольори 2021 року

Колорування фарби в кольори 2021 року

тонування фарби

Інститут кольору Pantone виступає свого роду провідником у сфері колористики. Він визначає головні кольори року, які відтінки будуть актуальними не лише в б’юті-сфері, а й у поліграфії, архітектурі та промисловому дизайні.

Головними кольорами 2021 Інститут Pantone обрав 17-5104 Ultimate Gray та 13-0647 Illuminating. Це активне поєднання сірого та жовтого відтінків, що вселяє впевненість та оптимізм у завтрашньому дні, виступає запорукою сили та надії. 

Для сучасної людини колір є способом комунікації зі світом, самоідентифікації, адже 80% сприймання відбувається завдяки зоровому сприйняттю, тому при виборі кольорової гамми для вашого інтер’єру радимо звернути увагу на ці кольори.

Модні кольори 2021 року Pantone
Кольори 2021 року

Тонування фарби в модні кольори 2021 року

Для правильного колорування фарби потрібно враховувати її основу, тип, базовий колір, знати норми дозування пігменту. 

Інтернет-магазин «Ортек» в Житомирі завдяки власній тонувальній студії виконує послугу тонування. Комп’ютерний підбір та високоточне обладнання дозволяють тонувати інтер’єрну та фасадну фарбу, колорувати декоративну штукатурку, грунтівки у необхідний тон із стовідсотковою точністю.

Тонування фарби в м. Житомир
Тонування фарби

За умови придбання матеріалів тонування фарби виконуємо безкоштовно!

Звертайтесь за консультацією щодо колорування фарби чи купівлі декоративної штукатурки, шпаклівки, сумішей для утеплення та інших будматеріалів до наших спеціалістів в містах Житомир, Вінниця, Бердичів!