Перейти до вмісту
Головна » Статті » Природа » Кам’яне Село

Кам’яне Село

Кам'яне село

Кам’яне Село на півночі Житомирщини по-праву можна назвати одним із наймістичніших місць України.

Густий ліс, дивні кам’яні брили, що з’явились там ніби нізвідки, живописний мох, таємнича поліська природа, – чим не локація для містичних трилерів.

Містичний ореол навколо Кам’яного Села не зникає. Існує повір’я: на цьому місці відбулась жорстока битва між Богом і Дияволом, по закінченні бою, Бог після перемоги вознісся на небо, а на одному із каменів лишились його сліди. Дійсно, в Кам’яному Селі є валун зі слідами, що нагадують за формою людську ступню.

За ще однією легендою на місці Кам’яного Села колись було звичайне сільське поселення. Всевишній, під виглядом жебрака попросив у мешканців шматочок хліба, а ті відмовили йому. Розгніваний Бог перетворив ціле село на камінь. Якщо придивитися до валунів, деякі, дійсно, за формою нагадують будинки.

Кам’яне Село – популярний туристичний маршрут. В Кам’яне Село організовують екскурсії з будь-якого куточка нашої держави, громадським транспортом можна доїхати до м. Олевськ Житомирської області, а звідти до села Рудня-Замисловицька. Автомобілем з Києва дорога до цього туристичного об’єкта займе 3-3,5 години. Переглядаючи відгуки в Google Maps від туристів можна зробити висновок, що в поїздку варто взяти запас питної води, зручне взуття, одяг, засіб від комарів та обов’язково переглянути прогноз погоди.

Камінне село – це надзвичайна природна пам’ятка, побачити яку варто хоча б раз у житті. Справжня краса каменю, захованого століттями в дрімучому лісі заворожує і чарує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.