Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » 7 причин обрати Сілтек Т-80

7 причин обрати Сілтек Т-80

Сілтек Т-80

Siltek T-80 – це якісна будівельна суміш призначена для приклеювання керамічних та керамогранітних виробів всередині та зовні будівель, що здобула репутацію чи не найкращого матеріалу за своїм призначенням від виробника Сілтек. Застосовується також в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.

Siltek T-80

Сілтек Т-80 відноситься до універсальних клейових сумішей, для вузькоспеціалізованих робіт виробник розробив спеціальні види продуктів для облицювання камінів, теплої підлоги, мармуру.

Клейова суміш вигідно вирізняється надійним зчепленням з бетонними поверхнями, після кладки він набуває міцності не менше 0,3 мПа, а вже через місяць до 0,8. Еластична структура дозволяє витрачати на 1 м2 в середньому 2 кг сухої суміші.

Проводячи укладання дозволено застосовувати різні методи нанесення (одностороннє або комбіноване), використовувати розшивочні хрестики, коригувати на протязі 15 хвилин. Не рекомендується обробляти водою облицювальний матеріал, наносити розчин на основу заздалегідь.  Для розрівнювання клею рекомендовано користуватися зубчастим шпателем.

7 причин обрати Siltek T-80:

  1. Еластичність,
  2. Вологостійкість,
  3. Екологічність,
  4. Стійкість до зміщення,
  5. Економічність,
  6. Зручність та простота в використанні,
  7. Надійність.

Купити клей для плитки Siltek T80 в містах Житомир, Вінниця, Бердичів можна в представництвах представника заводу виробника – компанії «Ортек». Завдяки дилерству пропонуємо найкращу ціну на даний продукт в регіоні. Забезпечуємо швидку доставку продукції по регіонах нашої присутності.