Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Мисливський сейф Griffon GS.420.E BLACK

Мисливський сейф Griffon GS.420.E BLACK

Сейф мисливський GS.420.E BLACK

Зустрічайте новинку 2022 року – Мисливський сейф Griffon GS.420.E BLACK українського виробництва. Він забезпечить надійне зберігання 4 одиниць зброї висотою до 1350 мм. При цьому він повністю відповідає всім вимогам МВС України що до умов зберігання вогнепальної зброї фізичними особами. Перед тим як вибрати сейф для зброї ознайомтесь з наказом МВС No622 від 21.08.1998.

Мисливський сейф GS.420.E: характеристики

Зовнішні стінки оброблені зносостійким полімерно-порошковим покриттям для захисту його від корозії та вологості.

Мисливський сейф GS.420.E має сталевий корпус, товщина бічних стінок 1,5 мм. Металеві двері на внутрішніх петлях обладнані якісним електронним кодовим замком.

Внутрішня конструкція

Внутрішній простір мисливського сейфа розділений вертикальною перегородкою на 2 частини. Обладнаний трьома знімними полицями та відділенням, яке замикається, під боєприпаси та документи. Внутрішня поверхня дверей дозволяє зберігати на ній шомпол, ножі тощо.

Зсередини дно мисливського сейфа встелене килимове покриття, для зручності розміщення рушниць при постановці всередину.

Мисливський сейф GS.420.E укомплектований зручним м’яким ложементом, розрахованим на 4 стволи, який виготовлено зі спеціального полімерного матеріалу та легко встановлюється в будь-яке місце в сейфі.

Отвори під анкерні болти передбачають можливість кріплення до стіни та підлоги, забезпечуючи її стійкість та захист від несанкціонованого виносу.

Позначки: