Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » Пінопласт для утеплення вигідно купувати в Будмарт

Пінопласт для утеплення вигідно купувати в Будмарт

Пінопласт Житомир ціна

Пінопласт – один із найпопулярніших теплоізоляційних матеріалів у будівельних роботах. Використовується як утеплювач зовні та зсередини, влаштуванні підлог, покрівлі. Зручність у використанні та доступна ціна, дозволили даному виду утеплювача отримати визнання у всьому світі. Він виготовляється з полімерів, між молекулами яких утримується повітря, детальніше тут. Сучасні технології виробництва дозволяють досягти відмінних характеристик якості.

Купити пінопласт в Житомирі

Використання пінопласту дозволяє:

  • зменшити витрати на опалення приміщення;
  • зекономити корисну площу;
  • скороти час монтажу.

Де купити пінопласт в Житомирі

В постачальника будівельних матеріалів Budmart можна вигідно купити пінопласт в Житомирі. В наявності 25 та 35 щільності продукту різних торгових марок (Ансерглоб (ANSERGLOB), Альфаплекс (ALFAPLEX), Самер (SYMMER), Століт, Євробуд), товщина листів від 20 до 150 мм.

Пропонований пінопласт має високі показники звуко- та теплоізоляції, екологічно чиста – у виробництві не застосовується токсична сировина, зберігає стабільність структури під впливом температур, стійка до появи бактерій, грибків, плісняви. Пінопласт ідеальна основа для більшості видів оздоблювального покриття стін.

Застосування пінопласту – найпростіший спосіб утеплити ваш будинок. За умови правильно підібраної товщини та професійного улаштування системи, термін служби пінополістиролу до 80 років.

Пропонуємо купити пінопласт в Житомирі безпосередньо на нашому сайті, це буде швидко, недорого та безпечно: https://budmart.zt.ua/teploizolyaciya/pinopolistirol

Ми гарантуємо що ви отримаєте:

  • кращу ціну;
  • якісну продукцію;
  • швидку доставку;
  • можливість обміну та повернення протягом 14 днів.

Вся продукція може використовуватись всередині та ззовні будівель, без сторонніх запахів, не подразнює шкіру. При проведенні робіт не потрібно додаткових засобів захисту, адже пінопласт відповідає державним стандартам, сертифікований. Пінополістирольні плити асортиментного ряду, пропоновані нашою компанією – надійний вибір для вашого дому.

Для зв’язку з консультантами вам потрібно скористатися робочим телефоном інтернет-магазину «Будмарт» +38(096)998-66-07 у вказаний час роботи. Наш менеджер надасть консультацію, підрахує вартість заявки та доставки товару по м. Житомир та території Житомирської області.