Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Google: Історія компанії коротко

Google: Історія компанії коротко

Google

Компанію Google створили американські програмісти у 1988 р. в Каліфорнії. Спершу створена С. Бріном та Л. Пейджем пошукова система називалась BackRub, проте згодом вони вирішили змінити назву на Гугл. Назва походить від числа гугол – одиниці зі ста нулями, означає величезну кількість запитів, даних, що здатен обробити пошуковик.

Цікаво, що перші інвестиції компанія отримала ще до заснування. Після тестування системи в 1997 р., американський інвестор Е. Бехтольшейм, ознайомившись із демоверсією, надав розробникам чек на 100 тис. американських доларів та закликав їх офіційно зареєструвати компанію, що засновники й зробили під назвою Google Inc.

У 2013 році компанія Google представила розробку першого Chromebook Pixel. Піксель це лінійка пристроїв споживчого використання: смартфони, планшети, ноутбуки та аксесуари. У 2021 було представлено мобільні телефони Pixel 6 та 6 Pro.

Корисне від Google

До наших днів Гугл розробив багато сервісів, інструментів для користувачів. Серед них найпопулярніші:

  • пошукова система,
  • поштовий сервіс GMail,
  • Гугл Карти,
  • Google Мій бізнес,
  • Браузер Chrome.

Більшість із розробок компанії – додатки для користування якими потрібен лише доступ до мережі Інтернет та браузер в якому вони працюють.
Мета компанії Google – упорядкувати всю інформацію у світі та зробити її доступною кожному.

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.