Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » Цемент від Будмарт м. Житомир

Цемент від Будмарт м. Житомир

Купити цемент в Житомирі

Цемент виступає основним конструкційним матеріалом у будівництві. Портландцемент – гідравлічна в’язка речовина у складі якої переважають силікати кальцію (сумарний вміст 70-80%), що виготовляється шляхом подрібненням клінкеру та гіпсу в кількості 3-5% від маси клінкеру.

Популярність продукту обґрунтована технічними показниками, водо- та морозостійкістю. Сфера його застосування надзвичайно широка: починаючи із виготовлення монолітних залізобетонних конструкцій до дрібного ремонту поверхонь, також він використовується як основа багатьох будівельних сумішей.

Класифікація цементу

За складом цементи підрозділяють на п’ять типів:

  • ЦЕМ I – портландцемент;
  • ЦЕМ II – портландцемент з мінеральними добавками;
  • ЦЕМ III – шлакопортландцемент;
  • ЦЕМ IV – пуцолановий цемент;
  • ЦЕМ V – композиційний цемент.

Провідним показником при виборі цементу є стійкість на стиск, залежно від якої визначають марки, найпопулярнішими серед яких є М 400 та М 500.

Окрім звичайних є декоративні портландцементи, сюди слід віднести білий та кольоровий цемент, гідрофобні, розширювальні, пуцоланові, глиноземні та інші види цементу для архітектурно-оздоблювальних робіт.

Звернувшись до нас ви отримаєте якісну консультацію та правильно підібрану марочну міцність, необхідну для проведення робіт.

Купити цемент в Житомирі

Інтернет-магазин «Будмарт» у місті Житомир пропонує якісний цемент різних виробників (CRH, Івано-Франківськ цемент, Турецький та інші). Ми відповідально ставимось до продукції, яку реалізовуємо, адже знаємо що від її характеристик залежить не лише міцність побудованих приміщень, а й життя та здоров’я людей, тому включили до асортименту лише сертифікований та перевірений товар.

Завдяки роботі з оптовиками та кінцевими споживачами одночасно та великими об’ємами поставок, ми можемо забезпечити кращу ціну на цемент в Житомирі та Житомирській області. Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитись з цінами та купити цемент в Житомирі: https://budmart.zt.ua/sumishi-budivelni/cement

Доставка цементу в Житомирі та регіонах

Відвантаження відбуваються з наших складів. Товар зберігається в упаковці виробника, під контролем вологості та температури приміщеннях, для збереження міцності та в’яжучих властивостей.

Купити цемент CRH в Житомирі

Компанія “Будмарт” доставляє цемент по місту Житомир та області. Для прорахунку вартості доставки в Бердичів, Коростень, Коростишів, Хорошів, Черняхів, Новоград-Волинський, та інші населені пункти, телефонуйте за номером +38(096)998-66-07 або оформлюйте замовлення на сайті.