Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Хостинг для сайтів: про основне

Хостинг для сайтів: про основне

Як вибрати хостинг?

Хостинг – комерційна послуга з розміщення сайту на сервері. Сервер хостингу — умовний комп’ютер, простір у мережі, де ви розміщуєте свій сайт. Такий комп’ютер знаходиться у дата-центрі. Сервер працює безперервно і завдяки цьому забезпечується доступ до сайту в будь-який час доби.

Простими словами, веб-хостинг, це комп’ютер, де розміщено ваш сайт.

Надійність хостингу дуже важлива, оскільки його сервери працюють цілодобово без зупинок та забезпечують 24/7 обробку звернень до сайту чи інтернет-ресурсу. Якщо сервер не справлятиметься зі своїм завданням, користувач просто не зможе використовувати ресурс, оскільки той буде повільно працювати або недоступний зовсім. Існують випадки коли люди взагалі позбувалися інтернет-ресурсу.

Основні типи хостингу

Залежно від типу задач користувачів є декілька видів хостингу. Чим більший вебсайт, тим більше ресурсів та простору потрібно.

Віртуальний хостинг

Віртуальний хостинг зберігає велику кількість веб-сайтів клієнтів на одному сервері провайдера, надається певний набір опцій (залежно від тарифу). Такий хостинг сайтів широко використовується під невеликі веб-проєкти, які не потребують потужних ресурсів для функціонування.

Виділений сервер

Dedicated server (Виділений сервер) це розміщення акаунтів (сайтів) лише окремо взятого клієнта на конкретному сервері. Тобто всі ресурси сервера повністю використовуються вами і ніким іншим. Оренда виділених серверів необхідна для великих проектів з щоденною відвідуваністю 30-40 тисяч відвідувачів і більше. Загалом те саме, що й власний локальний сервер, але з професійною підтримкою провайдера.

VPS

VPS (Virtual Private Server) – це віртуальний приватний сервер. Клієнт бере його в оренду у хостинг-провайдера. Сервер має власну конфігурацію, тобто гарантований набір технічних характеристик: оперативну пам’ять, процесор, місце на диску і т.д.

Як вибрати хостинг?

Переважно всі хостинг-провайдери пропонують схожі базові набори послуг, є й такі що спеціалізуються на певних нішах, наприклад “Хостинг опенкарт” тощо. Вибір правильного хостингу для сайту потребує аналізу та ретельного вивчення. Тому часто практикується надання тестового періоду, повернення коштів протягом 30 днів і т.д.

При виборі постачальника послуг хостингу необхідно окрім перевірки того, чи пропонує постачальник певні функції, важливо враховувати якість та репутацію компанії. Надійні та успішні компанії визначаються не лише терміном своєї роботи, а й часткою на ринку. Вибір постачальника послуг хостингу для бізнесу – це вибір нового ділового партнера.

10 основних критеріїв на які необхідно звернути увагу при виборі хостингу:

 1. Ціна хостингу;
 2. Місце на диску;
 3. Дозволена кількість сайтів у тарифі;
 4. Простота використання;
 5. Захист від DDoS-атак;
 6. Захист від спам-ботів;
 7. Захист від підбору паролів до CMS;
 8. Наявність резервного копіювання;
 9. Простота використання;
 10. Технічна підтримка.
Хостинг Україна

Хостинг Україна

Найбільш авторитетний хостер на українському ринку – хостинг-компанія Україна. Компанія розпочала діяльність у 2006 році. За цей час змогла досягти досить високих результатів, пропонує своїм клієнтам якісні послуги за доступними цінами. Основною особливістю “Хостинг-Україна” є власне програмне забезпечення, висока технологічність та практично повна автоматизація всіх процесів. Замовлення послуг, продовження та налаштування, все відбувається автоматично.

Основні переваги Хостингу Україна:

 • цілодобова техпідтримка 24/7;
 • власний дата-центр;
 • зручна панель керування;
 • використання SSD-дисків Enterprise-класу для сайтів та баз даних;
 • прийнятні тарифи (доступно 3 тарифні плани, вартість всього від 114.00 грн/міс)
 • власний антивірус;
 • автоматичне резервне копіювання (опії створюються один раз на два дні);
 • функціональний файл менеджер.

Хостинг Україна підходить для CMS: WordPress, Joomla, Бітрікс, OpenCart, Drupal, MODX, PrestaShop, Magento та інші CMS. Щоб дізнатись детальніше про переваги та ознайомитись з тарифами від хостинг провайдера Україна, перейдіть за посиланням: https://www.ukraine.com.ua/