Перейти до вмісту
Головна » Статті » Суспільство » Як відмити монтажну піну

Як відмити монтажну піну

Як відмити монтажну піну

Навіть найдовший та найскладніший ремонт якось закінчується. Нарешті можна побачити результат важкої роботи та очікувань, але що робити, якщо приємний момент оцінки результату затьмарює те, що після ремонту не все так чисто, як хотілося б? Позбутися будівельного пилу та залишків матеріалів не складе труднощів, а що, коли залишився не тільки нешкідливий пил, а й більш «прилипливі» елементи обробки? Сьогодні ми вам розповімо, як відмити монтажну піну.

Якщо ви знайшли сліди вже застиглої піни, яка щільно схопилася та вже пожовкла, позбутися її досить проблематично. Не варто впадати у відчай, краще запасіться терпінням і скористайтеся нашими порадами.

Як відмити монтажну піну з скла

Якщо монтажна піна залишилася на склі, плитці чи металі, видалити її буде нескладно. Початково потрібно зрізати верхній шар максимально близько до основи, робіть це дуже обережно, щоб не пошкодити поверхню вашого покриття і не порізатися. Далі потрібно буде нанести спеціальний розчинник на частину піни, що лишилася, і потерти жорсткою губкою, підійде й та, що використовується для чищення сковорідок. Металеву поверхню та плитку можна буде очистити шматочком пластику, головне тут терпіння та акуратність.

Чим відмити монтажну піну з дверей та інших поверхонь

Для очищення делікатних поверхонь, таких як: дерево покрите лаком, лінолеум або пластик, потрібні щадні методи. Розчинник для піни може пошкодити делікатну поверхню. Тому тут ми пропонуємо скористатися диметилсульфоксидом, відомим як димексид. Цей лікарський засіб продається в кожній аптеці та коштує дешево. Призначається він для зниження запалень у суглобах та відмінно підходить для очищення монтажної піни.

Як відмити монтажну піну димексидом?

Для початку необхідно нанести димексид на всю площу плями та залишити на кілька хвилин, щоб пляма розмокла. Після цього за допомогою жорсткої мочалки видалити пляму. Працювати з димексидом потрібно суворо у щільних рукавичках. Щоб підстрахуватися, можна нанести невелику кількість димексиду на непомітній ділянці поверхні, з якої плануєте зчищати піну, для перевірки реакції.