Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » Сейфові кімнати – або надійний бункер на всі випадки життя

Сейфові кімнати – або надійний бункер на всі випадки життя

Замовити сейфову кімнату

Сейфова кімната – це окреме приміщення в будівлі для зберігання власності банку, комерційної установи чи приватного господарства яке призначене для захисту готівкових грошей, коштовностей, інших цінностей та приватних заощаджень. Це найбільш захищене місце у будівлі з безліччю камер та додаткових систем безпеки. Доступ до цієї кімнати має лише власник домогосподарства, касир та керівник установи банку тощо. За непередбачуваних обставин правильно спроєктоване сховище може служити надійним укриттям (бункером) та може врятувати життя працівникам підприємства чи власнику та членам його сім’ї, які можуть опинитися в будинку у разі обстрілу, пограбування, стихійних лих тощо

В сейфових кімнатах як і в інших типах укриття вхідні двері проєктуються так, щоб забезпечити надійне замикання зсередини.

Кімнати-сейфи найкраще планувати при початку будівництва об’єкта, в інших випадках їх монтують окремими модулями в діючих приміщеннях, що дещо збільшує їх вартість.

Конструкція та особливості сейфових кімнат (сховищ)

Конструкція сейфових кімнат є збірною, тобто збирається на місці методом зварювання чи болтової збірки. При необхідності її можна розібрати та перенести. Стельові, стінові та підлогові панелі, не зважаючи на міцність, мають відносно невелику вагу, завдяки чому їх монтаж можливий в багатоповерхових будинках навіть на найвищих поверхах.

Клас захисту сховища визначає зламостійкіть кожного модуля конструкції, захист дверей, надійність панелей, тип замку, системи замикання тощо. До сховища (кімнати укриття) можуть бути підведенні важливо необхідні комунікації: вентиляція, освітлення, тепло та водопостачання і т.д.

Як замовити індивідуальне банківське сховище для дому – офісу

Якщо цікавить пропозиція – зв’яжіться з нами зручним для Вас способом, надайте детальну інформацію про місце встановлення, розміри сховища, бажаний захист. Далі прораховується попередня вартість надійного банківського (індивідуального) сховища для прийняття рішення. Після погодження Вами попередньої калькуляції на об’єкт детально досліджується для проведення детальних замірів на місці монтажу сховища. Термін виготовлення сейфової кімнати (укриття) становить 40-60 днів.

Сейфова кімната - Бункер

Сейфова кімната (сховище): послідовність замовлення

Time needed: 60 days.

Етапи проектування та виготовлення сховища (бункер) під замовлення:

 1. Первинна консультація та попередній розрахунок вартості сейфової кімнати.

  Для отримання попередньої консультації необхідно надати детальний план приміщення в якому буде встановлено сховище. Обговорити бажаний рівень захисту, комунікації, типи замків тощо. На основі отриманої інформації буде виготовлено індивідуальний проєкт та визначено попередню вартість.

 2. Погодження з замовником та внесення змін в проєкт сховища (за потреби).

  Із замовником погоджується план кімнати, комунікації та попередня ціна виготовлення та монтажу сховища.

 3. Проведення замірів та детальне вивчення місця установки індивідуального сховища.

  Проєкт сховищ розробляється персонально з урахуванням усіх Ваших вимог та побажань, особливостей приміщення, в якому вони будуть встановлені. На місце встановлення виїжджає проєктант для проведення точних замірів та вивчення умов монтажу. Після чого замовник дізнається яка повна ціна сейфової кімнати з монтажем.

 4. Виготовлення та монтаж.

  По раніше погодженому проєкту виготовляються всі моделі та деталі сховища. Здійснюється збірка на об’єкті та проводиться інструктаж з особливостей користування.

Магазин сейфів PRO-S.COM.UA
тел.: +380932519999
Сайт: https://pro-s.com.ua