Перейти до вмісту
Головна » Статті » Суспільство » Новий рік 2022

Новий рік 2022

Новий рік 2022 в Києві

Новий рік – це улюблене свято для кожного з нас. Це завжди прагнення чогось нового, бажання підвести підсумки, оглянутися назад, перегорнути чергову сторінку в житті, початок втілення в життя нових планів та починань.

Коли почали святкувати Новий рік в Україні?

Звичай відзначати Новий рік на території України в ніч з 31 на 1 січня прийшов на наші землі, підконтрольні Росії, за царювання Петра І, якщо говорити точно з 1699 року після видання царського указу «Про святкування Нового року». Хоча багато населення, особливо в сільській місцевості, продовжували століттями після того початок року вести з 1 березня. Традиційно, в нашій місцевості, початок року асоціювався із настанням весни, пробудженням природи, початком нового циклу сільськогосподарських робіт. Для деяких регіонів притаманно було відзначати початок року у вересні, що співпадало зі збором врожаю.

Введення світського Нового року та перехід на нову систему літочислення тривалий час складно приймалося в суспільстві, адже для християн не властиво було гучно святкувати щось до Різдва ( за григоріанським календарем в цей час триває різдвяний піст, гучні святкування, веселощі заборонені), тому зʼявилося поняття Старого Нового року.

З Новим роком 2022

Традиції святкування Нового року

У кожному куточку нашої планети свої оригінальні традиції святкування настання Нового року. Для українців характерним стало святкове застілля, звичай наряджати ялинку, встановлення дідуха, сімейні посиденьки, прикрашання житла, обдаровування один одного подарунками.
Крім того, вже стало традицією пробачати образи під Новий рік, миритися, повертати позичене.

Головна новорічна ялинка України 2022

Багато хто вважає, що Новорічне свято потрібно зустрічати в новому красивому одязі, позбутися напередодні старих, зламаних речей. Одним із атрибутів стало загадування найзаповітніших бажань під бій курантів.

В очікуванні новорічного дива

Новий рік- свято, що наповнює передчуттям дива. За статистикою, на передноворічний час припадає найменша кількість звернень до психологів з приводу депресії, негативних емоційних настроїв, зменшується кількість смертей, звернень до лікарень. Сам феномен наближення Нового року додає наснаги, душевної рівноваги, – немає необхідності, з психологічної точки зору, діяти, магія свята, новорічне диво допоможуть.

Новий рік – час, коли вся планета об’єднана позитивним святковим настроєм. Більшість з нас уже відчуває або в передчутті радості, щастя, надій на позитивні зміни.

Нехай Новий 2022 рік принесе позитивні зміни, щасливі і світлі дні, міцне здоров’я, достаток. Нехай всі наступні 365 днів радість окриляє, любов прибуває, а успіх переповнює! З Новим 2022 роком!!!

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.