Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » Впровадження модульних конструкцій від «ПМК-1» у сучасне будівництво

Впровадження модульних конструкцій від «ПМК-1» у сучасне будівництво

Модульна конструкція кав'ярня

«Модульна конструкція» — цим терміном позначають об’єкти, що зводяться з готових збірних конструкцій — різних кубічних блоків, які після збору утворюють зручний та функціональний будинок. Таке рішення дозволяє швидко та без ризику затримок на будівельному майданчику об’єднувати навіть кілька десятків сегментів у багатоповерхові конструкції. І хоча спочатку його застосування обмежувалося лише оснащенням будівельних об’єктів, згодом воно знайшло набагато ширше та масштабніше застосування у системі сучасного житлового та промислового будівництва.

Компанія «ПМК-1» спеціалізується на модульному будівництві під житло і не тільки. Працюємо на будівельному ринку України понад 20 років, невтомно розвиваючись та удосконалюючи технології. Завдяки досвіду у будівництві різних за типом та функціональністю металоконструкцій, а також ремонтно-відновлювальних робіт (квартири, будинку) сьогодні ми можемо втілити в життя ваші найкреативніші ідеї.

Модульні будівлі під житло

Модульні будинки — це конструкції, які створюються шляхом з’єднання декількох або навіть десятків готових елементів, які виготовляються в заводських умовах і збираються лише на будівельному майданчику.

Спосіб підготовки будівельного матеріалу впливає не тільки на кінцеву ціну модульного будинку, але й на швидкість його будівництва. Донедавна виробники модульних будинків пропонували в основному можливість проєктування альтанок або споруд, що не потребують заливання фундаменту. Сьогодні ж безліч пропозицій утеплених модульних будинків, що придатні для цілорічного проживання.

До переваг модульних будинків від компанії «ПМК-1» відносяться:

  1. Швидкість. Багато інвесторів не мають ні часу, ні бажання чекати більше року на завершення будівництва котеджів для подальшої їх реалізації. Модульні будинки, які не вимагають залиття фундаменту, можна звести за лічені дні.
  2. Всесезонність. Зведення цих конструкцій не залежить від пори року чи погоди за вікном. Виготовлені на заводі модулі можна безпечно монтувати майже при будь-яких умовах.
  3. Мобільність. Деякі модульні будинки дозволяють швидко зібрати та перевезти їх в інше місце. Це може бути важливо для тих, хто час від часу змінює місце проживання чи має намір будуватися на не привласненій ділянці.
  4. Бюджетність. Таке будівництво вимагає значно менше коштів. І справа не лише в ціні матеріалів та швидкості монтажу. Під час зведення будинку не потрібно наймати охорону для будмайданчика чи прибирати територію. Процес збору буквально доведений нашими співробітниками до автоматизму.

Тож обирайте свій проєкт, а спеціалісти компанії «ПМК-1» допоможуть з його реалізацією.

Промислові модульні конструкції

Якщо розглядати технічні модульні конструкції (кіоски, зупинки та МД) тут ми можемо відзначити ще більшу низку переваг. Зокрема, ви повинні знати, що через специфічну технологію виробництва багато підрядників обмежують вибір будівельних форм. Але тільки не ми!

Модульні склади під ключ

«ПМК-1» має як безліч типових пропозицій для вашого бізнесу, серед яких ви легко зможете обрати найбільш підходящий варіант, так і пропонує створити ваш власний дизайнерський проєкт. Наші співробітники допоможуть підібрати підходящу конфігурацію модулів і створити оригінальний вигляд та планування конструкції.

Серед основних пропозицій компанії маємо відзначити:

  • модульні адміністративні приміщення;
  • офіси продажів;
  • транспортні зупинки;
  • торгівельні кіоски;
  • склади;
  • блочно-модульні котельні тощо.
Модульні конструкції склад

Модульні приміщення під бізнес — це надзвичайно цікавий варіант, який обов’язково варто розглянути, стоячи перед рішенням розпочати власну справу чи трансформувати бізнес.

Ремонтно-відновлювальні роботи «під ключ»

Окрім будівництва наша компаніє також спеціалізується на ремонтно-відновлювальних роботах (квартири, будинку). Аби замовити послугу ремонту «під ключ» і перекласти усю роботу на плечі наших фахівців звертайтесь до менеджерів компанії «ПМК-1». Ми готові розпочати з демонтажу і повністю позбавити вас від турбот про окремий найм вантажників та вивезення сміття.

Наша команда працює швидко, надійно, з гарантією. Профільні спеціалісти з великим досвідом роботи виконають ремонтно-відновлювальні роботи, а також оздоблення внутрішніх та зовнішніх приміщень. Використовуємо лише якісні матеріали та професійний інструмент, завдяки чому ремонт буде виконано в найкоротші строки та у повній відповідності з відповідними стандартами.

Ми працюємо за двостороннім договором, тому гарантуємо абсолютне дотримання взятих на себе зобов’язань. При необхідності отримати додаткову консультацію по будь-якому питанні ви можете звернувшись до менеджерів компанії «ПМК-1» за телефонами: 

+38 (097) 505-39-06
+38 (099) 380-17-56.

Також ви можете залишити заявку на сайті https://pmk.kiev.ua чи особисто відвідати офіс компанії, що за адресою: м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 8.