Перейти до вмісту
Головна » Статті » Новини компаній » Все для опалення та водопостачання в м. Бердичів

Все для опалення та водопостачання в м. Бердичів

Ітерм Бердичів

Не має значення, побудували Ви новий будинок або виконуєте капітальний ремонт в існуючому, кращу професійну допомогу, чим у нашому магазині опалення та водопостачання ІТЕРМ, Вам просто не знайти в м. Бердичів!

Ми комплексно вирішуємо всі питання інженерії, рекомендуємо, оптимізуємо, підбираємо, пропонуємо, показуємо — робимо все, що потрібно для облаштування опалення, водопостачання та водовідведення в приватному будинку, квартирі чи комерційному приміщенні на високому професійному рівні. Ми врахуємо Ваші побажання, бюджет, а також основні тенденції ринку, щоб забезпечити всім необхідним для опалення та водопостачання.

ІТЕРМ: є все для опалення та водопостачання

Основним принципом нашої роботи є правильний інженерний підхід і 100% якісний результат.

Сергій Кришталь (Директор магазину Ітерм)

Для реалізації цієї задачі ми пропонуємо:

Кращі бренди. Ми підібрали гарантовано якісну продукцію від найкращих виробників (TESY, Ekoplastik, Taifu, Icma, Sime). Ми знаємо, що продаємо, тому що тримаємо це в руках, а не торгуємо картинками з каталогів. Практично будь-який потрібний товар Ви можете побачити та “пощупати”, відвідавши наш магазин.

Найбільший вибір в м. Бердичів. Створено великий асортимент для облаштування різних інженерних систем опалення та водопостачання, орієнтованих на сучасні реалії. Ми знаємо, як можна отримати більше, при цьому заощадити солідну суму Клієнта.

Краща ціна в м. Бердичів. В асортименті магазину опалення та водопостачання ІТЕРМ представлено якісну продукцію різних цінових категорій. Ви завжди можете підібрати відповідний аналог під будь-який бюджет, і це не буде змінюватися параметрами якості. Наші консультанти завжди орієнтуються на дотримання оптимального співвідношення ціни та якості. Для постійних клієнтів та майстрів діє гнучка система знижок.

Власна доставка. Доставляємо вибрану продукцію покупця на власному автотранспорті, попередньо узгоджуємо спосіб і терміни доставки. Працюємо в містах Бердичів, Житомир, Київ, за домовленістю виконуємо замовлення по всій Україні.

Ми постійно підтримуємо контакт з нашими покупцями, прагнемо допомогти їм з вибором дійсно якісних і правильних елементів для облаштування інженерних систем водопостачання та опалення. Любий надісланий Вами кошторис аналізується менеджером, який у голові «збирає» цю систему і перевіряє чи підходить один елемент до іншого, чи потрібно ще щось і так далі. Як правило, якщо оптимізувати схему, яка була складена для обладнання для опалення не спеціалістом, можна зекономити до 50% загальної мережі.

Професійний підхід до вирішення задач

У 2016 році ми відкрили перший магазин систем водопостачання та опалення, швидко розширили свій асортимент, налагодили зв’язок з постачальниками та виробниками. Ми здійснюємо великі обсяги продажу, проводимо грамотну логістичну роботу, що дозволяє пропонувати найкращі ціни (з мінімальною націнкою) для інженерних систем будинку нашим клієнтам. Але ми вирішили не зупинятись на досягнутому, тому сьогодні пропонуємо нашим клієнтам:

Консультація. Наші менеджери володіють чудовими технічними знаннями всієї продукції, яка представлена в магазині ІТЕРМ. Фахівець грамотно роз’яснює особливості кожного елемента та вузла, які застосовуються в конкретному випадку, дасть поради щодо цільового застосування тих чи інших позицій, рекомендованих аналогами.

Проектування водопостачання, каналізації, опалення. Один із найважливіших та правильних етапів у створенні опалення. Економить кошти замовника, дає змогу отримати максимальну ефективність та економіку майбутньої системи. Дозволяє економити час, правильно розраховувати витрати, продумати альтернативні проекти та зрозуміти який варіант оптимальний для Вас.

Проектування систем опалення та водопостачання

Монтаж вибраної продукції. Тільки професійний інструмент для роботи з будь-якими сучасними комплектуючими. В процесі монтажу приймають участь: проектувальник, теплотехнік, інженер, технічний спеціаліст, монтажна бригада. На монтажні роботи надається гарантія.

Магазин опалення та водопостачання ІТЕРМ Бердичів

ІТЕРМ в м. Бердичів — це якісна продукція та професійний персонал: ідеальний магазин опалення та водопостачання та інженерний центр. Оскільки у нас продається тільки продукція заводської гарантії, весь наш персонал (менеджери, інженери, проектувальник, монтажники) мають профільну освіту, постійно підвищують кваліфікацію, щоб запропонувати нашим покупцям сервіс європейського рівня за помірними цінами. Ви можете в цьому переконатися, відвідавши магазині чи зателефонувавши за телефоном.

Адреси Магазинів опалення та водопостачання ІТЕРМ

м. Бердичів, вул. Житомирська 82
м. Бердичів, вул. 30-річчя Перемоги, 4/2
тел. +38(096)9494040

Як добратись: