Перейти до вмісту
Головна » Статті » Технології » DEWALT – гарантує надійність. Історія компанії

DEWALT – гарантує надійність. Історія компанії

Виробник DEWALT

Простота, якісні матеріали, точність та потужність електроінструменту DEWALT – вже давно є візитною карткою компанії. А відоме поєднання чорного та жовтого кольорів, не тільки впізнавана кольорова схема, а й офіційно зареєстрований торговий бренд, який є частиною корпоративного стилю.

Завдяки справедливому визнанню у всьому світі DEWALT став торговою маркою номер один за обсягом продажів на ринку професійного обладнання для будівельників у США та останні десять років є брендом професійного електроінструменту, який динамічно розвивається, у світі.

Історія DEWALT

За століття свого існування компанія DEWALT отримала серйозну репутацію в галузі виробництва надійних електроінструментів.

Сталося це 1922 року. Так керівник компанії Seabrook Farms Раймонд ДеВолт, по суті, здійснив революційний прорив, винайшов радіально-консольну пилку, яка згодом стала еталоном якості та довговічності, тим самим заслуживши високий ступінь довіри серед професіоналів. І цьому важко заперечити, якщо знаєш, що в ті роки, коли автоматизація та механізація були в зародковому стані, один такий апарат міг виконувати обов’язки кількох робітників. Тоді вони мали можливості застосовувати у своїй роботі складні механізми, які б підняти продуктивність праці.

Успіх був приголомшливий. Оглушливий настільки, що вже за два роки після винаходу Раймонд ДеВолт заснував DeWalt Products Co. Природно, основним товаром компанії стала універсальна деревообробна машина Wonder-Worker.

Компанія швидко розвивалася. Її реорганізація відбулася 1947 року. Саме тоді в компанії розпочали масове виробництво циркулярних ручних пилок. Було налагоджено виробництво та інших стаціонарних деревообробних верстатів.

У 1949 році власником DeWalt стає American Machine & Foundry Co. У 1960 році компанія перейшла у власність Black&Decker. Вона придбала патент на випуск верстата розпилу (Bennett Two-way Panel Saw). А в 1970 році основний офіс компанії переїхав до міста Хемпстед, у штаті Меріленд.

З 1992 по 1994 роки Black&Decker у Північній Америці налагодив виробництво оновленої лінійки професійних електроінструментів, а також аксесуарів до них. Така продукція була розрахована переважно на будівництво та реконструкцію приміщень різного призначення. Ці інструменти знайшли досить широке застосування у деревообробці.

Асортимент акумуляторного та мережевого інструменту розширився на базі революційних технологій ELU. В результаті у виробництво було запущено серію із більш ніж трьох десятків бездротових виробів. Серед них, наприклад, найпотужніші для кінця століття 14-вольтові дрилі та гайковерти, п’ятидюймові пилки.

До серії бездротових інструментів увійшли ліхтарі, пилки, шуруповерти, ударні гайковерти. Особливо виділявся новий комбінований інструмент, який поєднував у собі функції дриля, шуруповерта та ударного дриля.

1995 року компанія запустила оновлену лінійку продукції в Європі. Зараз лінійка товарів DeWalt – це понад триста моделей електроінструментів та понад тисячу найменувань аксесуарів.

Виробник ДЕВОЛТ сьогодні

Компанія націлена не лише на отримання прибутку зі своїх проектів, а й розвиток бізнесу у розрізі збереження навколишнього середовища. Тому основні пріоритети компанії сьогодні – це удосконалення виробничих процесів, застосування передових технологій та контроль за забрудненням довкілля. Тільки безкомпромісне дотримання найвищих стандартів дозволяє зводити до мінімуму виробничі відходи, використовувати вторинні ресурси там, де це тільки можливо та суворо дотримуватися вимог природоохоронного законодавства.

При цьому компанії вдалося досягти не тільки високої продуктивності, а й безпеки без збільшення собівартості.

Лінійка професійного електроінструменту включає моделі, що застосовуються практично в будь-якій сфері діяльності. У каталозі компанії можна знайти:

  • різноманітні пили;
  • перфоратори та дрилі;
  • шуруповерти;
  • пневмоінструмент;
  • пристрої для деревообробки;
  • “болгарки”. УШМ цього бренду славляться своєю ергономічністю;
  • різноманітні аксесуари та багато іншого.

Електроінструмент DEWALT в Україні

Інструмент DEWALT в Україні досить давно сподобався як професіоналам, так і звичайним людям. Купивши інструмент у нашій країні, ви можете не на секунду сумніватися у його справжній якості та надійності. До нас електроінструмент DEWALT потрапляє з Китаю, Малайзії, Східної та Західної Європи, Італії, Америки та Німеччини тому, що виробник здійснює жорсткий контроль якості. Якщо ваш інструмент має горде ім’я DEWALT, значить у ваших руках надійний та вірний помічник, незалежно від країни виробника.